Продукція


Державне підприємство ” Черкаський автомобільний ремонтний завод” має можливість проводити капітальний ремонт автомобілів сімейства КрАЗ:


 

 

 

 

 

   КрАЗ-250 шасі.  Колісна формула 6х4. Призначений під установку спеціального обладнання.

   КрАЗ-255 шасі.  Базовий автомобіль з платформою, або шасі без платформи. Призначений для перевезення вантажів та буксирування причепів по дорогах I і II категорії, ґрунтовим дорогам і місцевості. Шасі даного автомобіля широко використовується підприємствами для монтажу автокранів, екскаваторів, бурильних та бетонозмішувальних установок, інших видів техніки.

  КрАЗ-260В. Колісна формула 6х6. Призначений для транспортування напівпричепів з різноманітним вантажем по всих видах доріг.

КрАЗ-6443. Колісна формула 6х6. Автомобіль призначений для буксирування напівпричепів – ваговозів по дорогах, на яких допускається рух транспортних засобів з навантаженням на здвоєні осі до 220 кН (22000 кг).

   КрАЗ-256Б. Колісна формула 6х4. Важкий карєрний самоскид. Призначений для експлуатації на дорогах I та II категорій, допускається осьове навантаження до 10 тонн.

    Автомобіль-самоскид ЧАРЗ-5520. Колісна формула 6х4. Важкий карєрний самоскид. Призначений для експлуатації на дорогах I та II категорій, допускається осьове навантаження до 10 тонн.

 

Зв’язатись з нами